Odpowiedz 
imprezy integracyjne
Crosmont Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Reputacja: 0
imprezy integracyjne
Drodzy forumowicze. Mam pytanie do wszystkich którzy pracują lub pracowali. Czy kiedykolwiek doświadczyli czegoś takiego jak wyjazd integracyjny? Pytam bo ostatnio przez oczy przeleciała mi reklama firmy zajmującą się organizacją tego typu imprez i zastanawiam się jak taka firma prosperuje na rynku (reklama ta dotyczyła firmy: http://www.animacja-stageman.pl/imprezy-...102.html). A jeszcze te firmy, które inwestują w coś takiego nie zawsze decydują się na wynajem innej firmy do organizacji czegoś takiego.

Wyborne pożyczki - Katowice. Wejdź na witrynę internetową.
05-22-2017 03:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inba Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
Reputacja: 0
RE: imprezy integracyjne
Ja pracuję już ponad 20 lat w różnych biurach o różnej wielkości i jeszcze nigdy nie doświadczyłem czegoś podobnego do tego co oni tam oferują. Co najwyżej jakaś oddolna inicjatywa pracowników na jakieś wyjście na piwo, a ze strony pracodawcy przymykanie oka na dłuższe przerwy związane z czyimiś urodzinami. Nawet wigilia firmowa nie jest czymś powszechnym. Osobiście przez te lata miałem okazję pracować tylko w jednej takiej firmie, w której było by to jakoś obchodzone (poza godzinami pracy oczywiście).

Wyborne chwilówki w Gdańsku {. Wejdź na stronę www.
05-22-2017 03:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy: