Odpowiedz 
EL-BIG - Opinie
Crosmont Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 22
Reputacja: 0
EL-BIG - Opinie
Hej!

Czy słyszał ktoś z Was o firmie EL-BIG? Ich strona firmowa mieści się pod adresem http://www.frezowanie-cnc.com.pl. Jeżeli tak, to zapraszam do dodawania opinii na temat ich działalności. Zastanawiam się bowiem czy warto skorzystać z ich usług.

Wyborne pożyczki - Katowice. Wejdź na witrynę internetową.
04-29-2017 01:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inba Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 29
RE: EL-BIG - Opinie
Jednym słowem – warto. Przede wszystkim oferują szeroki wachlarz usług. Z jednej strony zajmują się prefabrykacją rozdzielnic elektrycznych (oferują rozdzielnice budowlane oraz rozdzielnice licznikowe), a z drugiej – zajmują się obróbką materiałów z wykorzystaniem frezowania CNC (oferują szeroki zakres obrabianych materiałów – np. tworzywa sztuczne, mdf, pleksi, sklejka). Mimo że ich oferta jest rozbudowana, to w każdej dziedzinie usługi są wykonywane na najwyższym poziomie. Tak się składa, że miałem okazję dłużej z nimi współpracować i zawsze wszystko potoczyło się pomyślnie, dlatego wiem co mówię.

Wyborne chwilówki w Gdańsku {. Wejdź na stronę www.
04-29-2017 01:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sporex Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 28
RE: EL-BIG - Opinie
Firma EL-BIG wykonywała dla mnie usługę frezowania tworzyw sztucznych i muszę powiedzieć, że naprawdę jestem zadowolony. Przede wszystkim wszystko poszło szybko i sprawnie, a do tego za całkiem przyzwoite pieniądze. Oprócz tego co napisał mój przedmówca, warto dodać, że dysponują własnym profesjonalnym parkiem maszyn, dzięki czemu wysoka jakość i precyzja są niemal gwarantowane.

Najlepsze pożyczki - Katowice. Przejdź na witrynę internetową.
04-29-2017 01:42 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy: