Odpowiedz 
Montaż domu prefabrykowanego
AdamLanotek Offline
Fachowiec
**

Liczba postów: 46
Reputacja: 3
Montaż domu prefabrykowanego
Dla zainteresowanych, wrzucam kilka zdjęć z montażu takiego domu przez jedną z Polskich firm.

[Obrazek: z8517126Q,Domy-z-paczki.jpg]

[Obrazek: 11.jpg?lngd3j]

[Obrazek: 8a52f514e0870963.jpg]

Przypomina mi to trochę składanie domku dla lalek. Dopasowywanie elementów jeden do drugiego. Łączenie ich w jednolitą całość... Robota nie wygląda na trudną, ale na pewno musi być precyzyjna.

"Dziwny jest ten świat, gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła. I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek.
Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat
nie zginie nigdy dzięki nim. Nie! Nie! Nie! Przyszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie"
06-25-2013 03:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Felixis Offline
Poszukująca wiedzy
**

Liczba postów: 32
Reputacja: 0
RE: Montaż domu prefabrykowanego
Ja wciąż się boję o trwałość takiego budynku. Płyty wyglądają na cienkie i przypominają mi taką gipsową, która dzieliła kiedyś mój pokój od kuchni. Była co prawda twarda, ale po 1 wszystko przez nią słychać, a po 2 wystarczyło lekko stuknąć i już był niezły hałas.

Przykre jest, że wiele ludzi nie dostrzega źródła problemów w sobie. Uparcie dążą do samozniszczenia powtarzając te same błędy, te same sytuacje... I cierpiąc za każdym razem. Jakby nie wiedzieli, że droga do szczęścia jest prosta.
Zawsze jeśli chcesz coś w życiu zmienić, zacznij od siebie.
06-25-2013 03:19 PM
KamilW Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 22
Mi się to kojarzy z tym programem amerykańskim co burzą ludziom domy i w 7 dni odbudowują nowy, lepszy wraz z wyposażeniem, jako nagroda za trud ich życia. Tam zawsze fajnie wyglądają takie budynki. Nie wiem jak jest z hałasem

Ninja
Czasem może nam się wydawać, że to co robimy nie ma najmniejszego sensu, że nikt nie zauważa naszych czynów i nie są one doceniane. Nie ma to jednak znaczenia... Póki sami wierzymy, że ma to sens, on istnieje. Ważne, żeby robić to co się chce, bez względu na opinię innych.
06-25-2013 03:29 PM
Battsi61 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Te domy są bardzo kruche, oni wielkie domy stawiają w kilka dni. To nie ma prawa być trwałe. Potem przychodzi tornadu i miasteczka nie ma....

07-14-2015 03:48 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy: