Zdanie ORG - FORUM

Pełna wersja: A mi się nie podobają
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mówcie co chcecie, ale domy z bali jak dla mnie są strasznie prymitywne. Zawsze mnie wkurzało że na wycieczkach w górach wszystko jest takie drewniane albo obite boazerią... może i niby taki klimat, ale nie chcę się w domu czuć jak leśniczy.
Jak leśniczy? Z tym to mnie rozbawiłeś. Leśniczy bardziej mi się kojarzy z prymitywną chatką zbitą z desek. Domy zbudowane z bali może i nie wyglądają na jakieś genialne, ale nieźle się trzeba namęczyć, żeby to poskładać. Każdy pień musi być idealnie oheblowany i zabezpieczony przed wilgocią. Do tego, powinny one być podobnej wielkości i oczywiście proste. Wiele wspaniałych kawałków drewna nie przechodzi próby doboru elementu do całości.

No ale cóż, o gustach się nie dyskutuje. Jak ktoś lubi takie klimaty, to kto mu broni Uśmiech
Też mi się nie podobają. Zawsze mi się wydaje, że jest w nich pełno szczelin w które mogłyby wejść robale albo brud... ale może te budynki które widziałam, były po prostu kiepsko złożone? Bo taka też jest możliwość. Gdyby nie było szpar i wszystko przylegało do siebie idealnie, myślę, że patrzyłabym na to mniej sceptycznie Uśmiech
Przekierowanie